Greenpeace оголошує конкурс "Енергоефективні громади"

В рамках конкурсу 10 українським громадам буде надана фінансова підтримка для розробки сертифікату з енергоефективності.

Greenpeace переконаний, що модернізація та реконструкція будівель має відбуватися комплексно і з урахуванням найсучасніших енергоефективних рішень. Саме тому наша організація надає фінансову підтримку громадам у проведенні енергоаудиту та подальшій розробці Енергетичного сертифікату обраної будівлі. В залежності від характеристик обраної будівлі, є можливість також розробити проєкт сонячної станції.

Анкети учасників приймаємо відсьогодні і до 3 грудня 2023 включно.

Хто може брати участь у конкурсі: громади; громадські організації в партнерстві з громадами, волонтери в партнерстві з громадами.

Ключові критерії відбору: заявка має бути від громади; будівля має бути на балансі у громади (об’єкти критичної інфраструктури - у пріоритеті).

Отримати анкету учасника та опитувальні листи ви можете у нашому телеграм-каналі "Greenpeace: Зелена Україна". Також у телеграм-каналі ви знайдете посилання на вебінар, що пройде 6 жовтня, у п'ятницю, об 11:30 і де ви зможете поставити додаткові запитання команді Greenpeace.

Підписуйтеся, щоб не пропустити важливі новини та проєкти від Greenpeace: http://surl.li/lubzy

З нетерпінням чекаємо ваші заявки!


No items found.
Контакти:

Луція Сумегова - координаторка проєктів -lucia.sumegova@greenpeace.org 

Поліна Колодяжна - координаторка проєктів - pkolodia@greenpeace.org 

Дарина Рогачук- комунікаційна менеджерка - daryna.rogachuk@greenpeace.org
Made by MINOMO® Studio